My YouTube Account!

Hej, hej, to znowu ja! 
Dzisiaj  piszę by się pochwali, że już prawie od miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką konta na youtubie i o dziwo jeszcze ono działa! Dziwie się gdyż jestem znana ze słomianego zapału i było bardzo prawdopodobne, że szybko mi się znudzi to hobby, ale jeszcze trwa, więc nie zapeszajmy! :D
Przejdźmy do rzeczy!Konto założyłam, gdyż:
po pierwsze: od już dłuższego czasu, odkąd odkryłam, że istnieje cały świat youtuba, że ludzie zakładają kanały, gdzie regularnie wrzucają filmiki, byłam zafascynowana okropnie tym wszystkim, a najbardziej to społecznością internetową jaka się za tym kryje, bo siedzenie w swoim pokoju i gadanie do kamery to jedno, ale poznawanie innych osób z tej samej 'branży' to drugie. Też zapragnęłam należeć do takiej grupy!
po drugie: nudziło mi się.. no i kilka lat  później od pierwszego zafascynowania i po ciągłym obiecywaniu sobie, że kiedyś coś z tym zrobię, założyłam kanał na YT!!!

i oto jest:

mój kanał, o nazwie Aleksandra Roxien. Jednocześnie bez planu i z planem na przyszłość. Bez planu, bo na razie bardzo chaotycznie się poruszam po kanale, wrzucając filmiki bez żadnego schematu, filmiki o tematyce książkowej, czyli mnóstwo recenzji i tagów, choć na początku miało być to coś innego.. I z planem, gdyż mam założenia co do niedalekiej przyszłości kanału, i chciałabym go rozwinąć też na inne kategorie życia. Trochę urody, trochę przepisów, dużo książek i kilka vlogów. Po porostu nie chciałabym się ograniczać :)

Więc zapraszam, was JA, Ola, na mój niesamowity, bardzo ciekawy, bardzo nieregularnie, ale często uptadowany kanał na YouTubie, który jest głównie o książkach ale wypatrujcie w przyszłości też kilka innych ciekawych rzeczy.
Blog, na którym właśnie czytacie ten wpis ma za zadanie być swoistym uzupełnieniem mojego YouTubowego świata.

Mam nadzieje, że się wam tutaj spodoba i zostaniecie na dłużej i będziecie moją społecznością internetową!

p.s Uwielbiam dyskutować i odpowiadać na pytania, więc proszę już się dłużej nie musicie powstrzymywać  i możecie do mnie coś naskrobać!!! :D:D
roxie.en@gmail.com no i komentarze są otwarte! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz